Fundacja Niezwyciężony została założona we wrześniu 2013 roku. Jej zadaniem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży sportu, edukacji oraz wsparcie ich w trudnych sytuacjach życiowych.

Nazwa Fundacji ma przypominać o tym, że mimo trudności i przeciwności losu należy być niezwyciężonym i w sposób konsekwentny, nieustępliwy walczyć o swoje marzenia oraz dążyć do realizacji planów. Tylko wtedy, gdy posiada się taką świadomość można zmieniać otaczający świat i czynić go odrobinę lepszym.

Jeśli nie jesteś zaineresowana/y zakupem książeczek z serii „Odkrywam swoje sportowe pasje”, możesz wesprzeć Fundację dokonując przelewu bezpośrednio na konto:

Fundacja Niezwyciężony, ul. Sygietyńskiego 7 lok. U-2,
04-022 Warszawa
IDEA BANK S.A. 25 1950 0001 2006 0707 9393 0002
W tytule przelewu wpisz: AKTYWNI OD DZIECKA

Jagoda Pisarczyk

Celem Fundacji Niezwyciężony jest promowanie wśród dzieci i młodzieży aktywnych działań ukierunkowanych na zmianę otaczającej je rzeczywistości, a także wspieranie i inspirowanie ich w walce o swoje marzenia. Naszymi podopiecznymi są dzieci z najbliższej okolicy, a także dzieci, których rodzice nie mogliby pozwolić sobie na posyłanie dziecka na odpłatne zajęcia dodatkowe lub sportowe. Poprzez zajęcia sportowe chcemy im pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych i mimo przeciwności losu należy być niezwyciężonym i dążyć do realizacji swoich planów oraz ambicji. Tylko wtedy, gdy posiada się taką świadomość można zmieniać otaczający świat i czynić go odrobinę lepszym. Wierzę, że nasi podopieczni będą przekazywać tę ideę przyszłym pokoleniom. Zapraszam serdecznie do wspierania naszych działań.

Jagoda Pisarczyk, Prezes Fundacji Niezwyciężony

Więcej o fundacji
  • · Bajki i opowiadania
  • · Rebusy i krzyżówki
  • · Zabawy dla dzieci i rodziców
  • · Pomysły na gry ruchowe

POKAŻ SWOJEMU DZIECKU, ŻE SPORT MOŻE BYĆ FAJNY!

KUPUJĄC KSIĄŻECZKĘ:

  • > Pomagasz swojemu dziecku odkryć jego sportowe pasje
  • > Zapewniasz mu rozrywkę i rozwijającą zabawę
  • > Wspierasz podopiecznych Fundacji Niezwyciężony

WYBRANE ASPEKTY DZIAŁALNOŚCI
FUNDACJI NIEZWYCIĘŻONY

• Organizacja bezpłatnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży. Fundacja w 2013 roku wyremontowała lokal przy ul. Sygietyńskiego 7 w Warszawie i z powodzeniem organizuje w nim treningi sztuk walki (boksu, kick-boxingu) dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia prowadzi zatrudniony w fundacji wykwalifikowany instruktor – Dawid Złotoszewski. Od kilku lat mają one charakter bezpłatny i każdy może wziąć w nich udział. Treningi prowadzone dla różnych grup, w tym dla dzieci i młodzieży z okolicy, młodzieży z klubu sportowego Drukarz, dzieci z domu dziecka czy osób niedowidzących. Na chwilę obecną tygodniowo w zajęciach uczestniczy około 50 osób.

• Działalność stypendialna dla młodych sportowców. Fundacja od kilku lat pomaga młodym sportowcom poprzez wypłatę stypendiów potrzebnych na organizację treningów, zakup odzieży sportowej czy finansowanie wyjazdów na międzynarodowe zawody. Dzięki wsparciu swoje kariery sportowe mogli rozwijać m.in.:

> Martyna Czubaszek, która w latach 2015 -2017 trenowała pod okiem trenera Janusza Harasty i zdobyła wiele medali na zawodach polskich i międzynarodowych.

> Rafał Krajewski - zapaśnik Legii Warszawa, podopieczny Akademii Sportu Andrzeja Suprona, który wielokrotnie wygrywał Mistrzostwa Polski.

> Sara Elwart – podopieczna Klubu Sportowego Gokken, która jest obecną Mistrzynią Polski karate seniorów pod patronatem Polskiej Unii Karate.

Status Organizacji Pożytku Publicznego

Fundacja w 2017 roku uzyskała statut Organizacji Pożytku Publicznego i utrzymuje się głównie z darowizn osób lub firm, które chcą wesprzeć jej działalność. Wszystkie środki zebrane z darowizn Fundacja zamierza przeznaczyć w najbliższym czasie na dalszy rozwój działalności, remont sali treningowej i wsparcie mistrzyni karate – Sary Elwart.